FIN

YHTEYSTIEDOT

Sähköinen laskutus

Toivomme ensisijaisesti verkkolaskuja


Verkkolaskuosoitteemme: Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Verkkolaskuosoite: 003722038624

OVT -tunnus: 003722038624 


Paperiset laskut, skannauspalvelu: Arme Oy (Apix skannauspalvelu)

PL 16112 

00021 LASKUTUS


Arme Oy:n sähköpostiskannauksen osoite: 003722038624@procountor.apix.fi


Y-tunnus: FI22038624

ARME Oy

Arme Oy Johto
,
Jukka Väkeväinen
Liiketoimintajohtaja
+358 50 518 0838
jukka.vakevainen@arme.fi
Kati Albrecht
Hallintopäällikkö
+358 400 883 913
kati.albrecht@arme.fi
Jerry Perrakoski
Myyntipäällikkö
+358 50 374 7586
jerry.perrakoski@arme.fi

ARME Oy

Porvoo (Pääkonttori)
Nybyntie 65,
FI-06850
Näytä kartalla
Henry Ahola
Uudenmaan aluepäällikkö
+358 50 357 3064
henry.ahola@arme.fi
Jani-Matti Lehtojärvi
Projektipäällikkö
+358 40 521 0711
jani.lehtojarvi@arme.fi
Harry Bohm
Materiaalihallintopäällikkö
+ 358 50 312 0524
harry.bohm@arme.fi

ARME Oy

Pirkkala
Sorkkalantie 401 A1,
FI-33960
Jyrki Kaltio
Aluepäällikkö
+358 40 5555 108
jyrki.kaltio@arme.fi
Harri Uusitalo
Projektipäällikkö
+358 40 587 2772
harri.uusitalo@arme.fi

ARME Oy

Kouvola
Pirkkolankatu 9,
FI-45130
Risto Rämä
Työmaapäällikkö
+358 40 508 6370
risto.rama@arme.fi

ARME Oy

Naantali
Palttankatu 2,
FI-21100
Näytä kartalla
Marko Tiihonen
Projektipäällikkö
+358 44 283 0666
marko.tiihonen@arme.fi
Markus Järveläinen
Resurssi- ja turvallisuuskoordinaattori
+358 44 2910 811
markus.jarvelainen@arme.fi

ARME Oy

Satakunta
Tuunajärventie 1212,
FI-38650 Yli-putto, Pori
Kari-Pekka Syysmäki
Aluepäällikkö, Satakunta
+358 44 901 3205
kari-pekka.syysmaki@arme.fi